cerbud.olsztyn.pl

Kuchnia, armatura, baterie kuchenne, zlewozmywaki, zlewozmywak granitowy, okapy kuchenne

TRES
TRES
TRES
TRES
TRES

TRES jest firmą rodzinną z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji baterii, paneli z hydromasażem, brodzików i akcesoriów łazienkowych. Obecnie poza główną fabryką mieszczącą się w Barcelonie ma swoje filie w Polsce, Niemczech i Portugalii, a marka znana jest na całym świecie z szerokiego asortymentu, produktów najwyższej jakości, komfortowych i eleganckich, wykonanych w najlepszych technologiach, o konkurencyjnej cenie.

Na terenie nowoczesnych zakładów produkcyjnych Barcelonie znajduje się Tres Training Center – sala wystawowa w której producent prezentuje swoje najnowsze propozycje. Poza prezentacją innowacyjnych rozwiązań specjaliści firmy przeprowadzają tutaj kursy i szkolenia produktowe.

Szeroki asortyment Tres obejmuje takie grupy produktowe jak: baterie łazienkowe (w tym baterie termostatyczne), panele natryskowe, natryski (natryski sufitowe, zestawy natryskowe, mydelniczki pod prysznic), baterie elektroniczne, baterie czasowe, a także akcesoria dodatkowe do baterii (syfony, odpływy, wylewki, perlatory, ograniczniki przepływu wody) i do łazienki (wieszaki łazienkowe, mydelniczki itp.). Tres zapewnia także armaturę specjalistyczną, jak np. baterie do salonu fryzjerskiego, baterie medyczne, prysznic ogrodowy i prysznic basenowy, krany do wina.

Firma jest znana z bogatej oferty baterii kuchennych, można wybierać wśród wielu wzorów w kategoriach: baterie jednouchwytowe kuchenne, baterie z wyciąganą wylewką. Ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem są baterie kuchenne z filtrem (baterie uzdatniające wodę), dzięki którym wodę pitną nalewamy bezpośrednio z kranu w kuchni. Kolejna ciekawa grupa produktowa to baterie z grupy nazwanej przez producenta armatury podokienne – czyli baterie z opcją zginania i obracania (wylewka może być położona do pozycji w której przylega do blatu). Tres zaopatruje również duże, profesjonalne kuchnie oferując baterie kuchenne przemysłowe. Ostatnie 2 typy oferowane w tej kategorii produktowej to elektroniczne baterie kuchenne (działają na dotyk) oraz baterie dwuuchwytowe (tutaj ogromny wybór – wzory od najprostszych z klasycznymi kurkami po nowoczesne, disagnerskie).

Warto wspomnieć o nowej linii Tres Loft Colors, oferującej baterie (wszystkie rodzaje, także baterie kuchenne) w niespotykanych wcześniej u innych producentów kolorach: pomarańcz, fiolet, fuksja, zieleń, żółć (poza standardami jak biel, chrom i czerń).

Nasza firma oprócz baterii kuchennych Tres posiada w ofercie inne produkty tej firmy oraz oferuje szeroki wybór artykułów innych producentów w atrakcyjnych cenach:

    • łazienki: meble łazienkowe, szafki łazienkowe, akcesoria łazienkowe, ceramika łazienkowa, baterie, grzejniki łazienkowe, wanny, kompakty, bidety, pisuary, umywalki, kabiny prysznicowe, lustra łazienkowe, armatura łazienkowa, baterie łazienkowe, prysznice, stelaże podtynkowe, odwodnienia liniowe, brodziki, syfony, maty grzewcze,
    • płytki: klinkier, gres, gres polerowany, glazura, gres szkliwiony, gres techniczny, kafelki do kuchni, kolekcje łazienkowe, terakota,
    • chemia budowlana: klej do płytek, fugi, silikon uszczelnienia,
    • kuchnie: akcesoria kuchenne, baterie kuchenne, zlewozmywaki, okapy kuchenne, zlewy,

Wykonujemy aranżacje wnętrz – projekt łazienki.