Kabiny prysznicowe, wanny, wanny z hydromasażem

Sanplast
Sanplast SA to polska firma założona w 1983 roku przez braci Podraza. W 1991 roku jako pierwszy polski producent wprowadziła do swojego asortymentu kabinę prysznicową. W 1997 roku oferta została poszerzona o wanny oraz systemy hydromasażu.
Tym, co pozwala się wyróżniać produktom Sanplast na tle konkurencji jest wieloletnie doświadczenie producenta na rynku, które nauczyło wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb, bezpieczeństwo i wysoka jakość, nad którymi czuwa zespół specjalistów,  niezawodność produktów, nowoczesne technologie wykorzystane w procesie produkcyjnym i kreatywne rozwiązania zastosowane w samych produktach.
Nie bez znaczenia jest też fachowa wiedza pracowników Sanplastu, która pozwala wejść w konstruktywny dialog z klientem oraz współpraca z zaufanymi dostawcami, która wpływa na budowanie silnej pozycji marki Sanplast.
W asortymencie firmy kabiny prysznicowe okrągłe, półokrągłe, kwadratowe, prostokątne, pięciokątne oraz drzwi przesuwane, wahadłowe, skrzydłowe, typu walk in. Dostępne także kilkanaście modeli kabin (parawanów) nawannowych: do wanien prostokątnych, symetrycznych i asymetrycznych. Istnieje też możliwość zakupu kabiny stworzonej na specjalne zamówienie klienta.
W kategorii wyposażenia prysznica Sanplast może zaproponować swoim klientom również wyposażenie dodatkowe do kabiny: profile regulacyjne oraz drewniane taborety i siedziska prysznicowe.
Do każdej kabiny można wybrać brodzik, spośród kilku o odpowiednim kształcie i rozmiarze. Brodziki wykonane są z akrylu lub odlewu mineralnego, różnią się głębokością i designem, dostępne w zestawie z nóżkami i syfonem.
Dostępne są również gotowe, kompletne zestawy zawierające brodzik, kabinę prysznicową, nóżki, obudowę brodzika i syfon.
W kategorii wanien akrylowych Sanplast oferuje produkty o różnym kształcie i wymiarach: wanny okrągłe, owalne, prostokątne, asymetryczne, symetryczne i nietypowe (w seriiSpace Line) oraz akcesoria do wanien: uchwyty, zagłówki, półki i podnóżki.
W kategorii hydromasażu producent oferuje systemy powietrzne, wodne, wodno-powietrzne, mające w standardowym wyposażeniu czujnik poziomu wody i oświetlenie LED, a w wyposażeniu opcjonalnym system dezynfekcji, ozonowania, podgrzewania powietrza, napełniania wanny przez dysze oraz system aromaterapii.
Możliwość skorzystania z hydromasażu w zaciszu własnej łazienki dają również inne produkty Sanplast: kabina hydromasażowi Free Line, kabiny parowo-hydromasażowe oraz wanny wielofunkcyjne (zestaw składa się z wanny asymetrycznej, kabiny nawannowej i panelu natryskowego z dyszami do hydromasażu).

W ofercie Sanplast znajdziemy też panele prysznicowe akrylowe, aluminiowe i szklane, różniące się wysokością, ilością dysz i funkcjami dodatkowymi.