Instalacje podtynkowe, odwodnienia liniowe, syfony

Sanit
Sanit to niemiecka firma powstała w 1945 roku, a w Polsce obecna od ponad 20 lat. Szybki rozwój firmy doprowadził do otwarcia w 1997 nowej fabryki Sanitu, która po kolejnych dwóch latach uległa rozbudowaniu.
Produkty Sanitu cechują się najwyższą jakością, wykorzystaniem w procesie produkcyjnym wyselekcjonowanych materiałów i najnowszych technologii. Firma jest też laureatem licznych nagród za wzornictwo przemysłowe.
W ofercie firmy instalacje podtynkowe do zabudowy suchej (lekkiej): przyciski spłukujące w różnych wzorach i kolorach, elektroniczne spłuczki WC (działające na podczerwień i uruchamiające się samoczynnie po opuszczeniu strefy czujnika), zawory napełniające, podtynkowe elementy do pisuaru (wyposażone w zabezpieczenia przed wandalami), płytka sterująca do pisuaru (automatyczne spłukiwanie po użyciu, możliwość ustawienia regularnego spłukiwania co 12h).
Sanit oferuje również tzw. WC Pack’i – w ich skład wchodzi element montażowy, wsporniki ścienne, przycisk spłukujący, miska ustępowa podwieszana i deska sedesowa twarda.
Kolejna grupa produktowa to elementy podtynkowe do zabudowy mokrej (ciężkiej) – elementy montażowe i przyciski spłukujące.
Asortyment firmy obejmuje także armaturę odpływową: syfony brodzikowe, syfony umywalkowe i syfony wannowe, syfony ozdobne, syfony z giętką rurą odpływową, syfony automatyczne oraz akcesoria dodatkowe (kołpaki, korki typu push-push).
Sanit oferuje też odwodnienia liniowe w różnych wymiarach i wzorach oraz rozwiązania sanitarne dla brodzików na poziomie posadzki (płyty prysznicowe będące podłożem dla glazury lub podobnych wykładzin, wyposażone w odpływy, elementy uszczelniające i ozdobne kratki montowane na wierzchu odpływu).
Gamę produktów Sanit uzupełniają deski sedesowe twarde.