Kabiny prysznicowe na wymiar, brodziki z konglomeratu

SanSwiss
Grupa Ronal, do której należy marka SanSwiss powstała w 1969 roku i związana jest z przemysłem motoryzacyjnym (produkuje głównie felgi aluminiowe). W 1981 roku założyciel firmy postanowił rozszerzyć jej działalność i wejść na rynek materiałów sanitarnych, wypuszczając pierwsze modele kabin prysznicowych. Dzięki najwyższej jakości, innowacyjnej konstrukcji i estetycznemu wykonaniu kabiny te szybko znalazły rzeszę odbiorców a koncern wybudował nowe fabryki, przystosowane do produkcji armatury sanitarnej.
W 2009 roku w ramach koncernu powstała spółka SanSwiss, przejmująca obszary odpowiedzialne za produkcję i sprzedaż kabin prysznicowych. Obecnie marka ma 16 oddziałów i należy do największych europejskich dostawców armatury sanitarnej.
Produkty SanSwiss charakteryzują się imponującym wyglądem, bezpieczeństwem i komfortem użytkowania.
Klienci zainteresowani kupnem kabiny prysznicowej mają do wyboru zamontowanie jej na brodziku lub bezpośrednio na podłodze. Brodziki SanSwiss wykonane są z konglomeratu, ze zwróceniem szczególnej uwagi na zachowanie najwyżej jakości i zadeklarowanych wymiarów.  Charakteryzują się prostym montażem – na nóżkach znajdujących się w komplecie, lub bezpośrednio na podłodze.
W kabinach prysznicowych wiele różnych modeli, różne rodzaje, kształty i wymiary kabin, praktycznie do każdej można wybrać kolor profili (biały, srebrny mat, srebrny połysk, chrom, czarny mat, czarny połysk) oraz jeden z dziewięciu wariantów szkła (m.in. krople, efekt lustrzany czy czarne cieniowanie).
Większość kabin w standardzie ma szkło pokryte powłoką aquaperle, która pomaga na dłużej zachować przejrzystość kabiny, zapobiega osadzaniu się na szybach brudu i kamienia oraz ułatwia czyszczenie.
Firma oferuje również wykonanie kabin nietypowych (cięcia szkła po skosie itp.) oraz na wymiar.
Kabiny SanSwiss charakteryzują się idealną szczelnością, dokładnością zamknięcia oraz trwałością wszystkich elementów.
Producent udziela podstawowej gwarancji na swoje produkty na okres dwóch lat.