cerbud.olsztyn.pl

Ceramika łazienkowa, wanny, umywalki, baterie, meble łazienkowe

Roca
Hiszpańska firma ROCA istnieje na rynku od 1917 roku. Początkowo produkowała głównie grzejniki żeliwne, dzisiaj firma obecna jest w 135 krajach na 4 kontynentach i posiada 72 fabryki na całym świecie, oferując produkty umożliwiające kompletne wyposażenie łazienek.
W Polsce firma działa od 1997 roku posiadając swoje fabryki w Gliwicach i Gryficach.
ROCA jest obecnie liderem wyposażenia łazienek na świecie. Stawiając na oszczędność wody i energii, nowoczesny i niepowtarzalny design, najwyższą jakość oraz innowacyjność swoich produktów firma została laureatem licznych nagród i wyróżnień w Polsce i na świecie.
W swoim asortymencie posiada baterie łazienkowe (ogromny wybór – baterie wannowe, baterie natryskowe, baterie umywalkowe, baterie bidetowe), w kategorii ceramika łazienkowa oprócz ogólnodostępnych produktów jak umywalki, bidety i pisuary w ofercie znajdziemy również toalety wellness i WC tureckie. ROCA może się pochwalić szeroką ofertą wanien: wanny akrylowe ( wanny akrylowe prostokątne, wanny akrylowe narożne symetryczne, wanny akrylowe narożne asymetryczne ), wanny stalowe, wanny żeliwne w różnych wymiarach, pełnym wyposażeniem pryszniców, stelażami podtynkowymi i przyciskami w najróżniejszych formach.
Ponadto firma oferuje meble łazienkowe i dodatki pozwalające na całkowite wyposażenie łazienki. Mamy do wyboru gotowe zestawy łazienkowe (Roca Victoria Basic, Roca Gap), szafki podumywalkowe, szafki wiszące, lustra i oświetlenie  łazienkowe a także najróżniejsze półki, uchwyty, wieszaki i inne akcesoria łazienkowe.
Na uwagę zasługuje seria Dostępna Łazienka czyli w pełni wyposażona łazienka dla niepełnosprawnych.
Kwintesencją innowacyjnych rozwiązań firmy Roca jest wielokrotnie nagradzany, zaprojektowany przez Gabriele i Oscara Bugatti produkt oszczędzający wodę Roca W+W, czyli połączenie umywalka + toaleta.
Warto wspomnieć również o współpracy firmy ze światowej sławy projektantem mody Georgio Armani, w wyniku której powstała unikalna łazienka Armani/ROCA.

Projekt skonstruowany na podobieństwo wyspy, o charakterze absolutnie wyjątkowym, zmysłowym i luksusowym, dostępny jest w różnych rozmiarach oraz dwóch wersjach kolorystycznych uosabiających styl Armaniego.