Wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe, meble łazienkowe, kabiny prysznicowe, odwodnienia liniowe

RIHO
Riho to producent wyposażenia łazienek, charakteryzującego się nowoczesnym wzornictwem i najwyższą jakością. Fachowcy marki uczestniczą w całym procesie produkcyjnym: od przewidywania trendów i potrzeb klientów i projektu nowych produktów po nadzór nad ich wykonaniem.
Firma posiada oddziały w Niemczech, Belgii, Czechach, na Węgrzech i w Polsce, oferując swój asortyment w całej Europie.
Riho znane jest również ze sprawnie działającego serwisu.
W ofercie Riho: bogaty wybór wanien (wanna narożna, wanna sześciokątna, wanna owalna, wanna prostokątna, wanna asymetryczna, wanna stand alone -o długości od 120 do 200cm, część modeli z opcją hydromasażu) oraz wanny z linii Thermae z profesjonalnym hydromasażem.
Riho oferuje również luksusowe kabiny masażowo-parowe, z funkcją chromoterapii i wbudowanym radiem (również kabiny narożne oraz flex – panel masażowo-parowy umożliwiający stworzenie kabiny w miejscu wybranym przez klienta).
W asortymencie firmy także meble łazienkowe (szafki, szafki podumywalkowe, szafy, lustra) w najróżniejszych kolorach (również imitacje drewna) oraz zintegrowane z szafkami zlewy.
Riho proponuje też kabiny prysznicowe w najróżniejszych formach i kształtach (charakteryzują się ponadprzeciętną wysokością – 210cm) oraz parawany do montażu na wannie. W standardzie szkło z powłoką RihoShield, która zapobiega osadzaniu się brudu i kamienia na szybach.
Ostatnia grupa produktowa to brodziki i odwodnienia liniowe. Brodziki dostępne w szerokościach od 80 do 120cm i długościach 80-180cm. Różne kształty (prostokątny, pentagonalny, półokrągły) i rozwiązania – od brodzików klasycznych po ultrapłaskie brodziki akrylowe (np. Basel).