Kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, baterie, meble łazienkowe

Ravak
Ravak to czeska firma założona w 1991 roku, specjalizująca się w produkcji kompletnych rozwiązań dla łazienki. Obecnie firma prowadzi eksport do ponad 50 krajów na świecie Produkty Ravak są nowoczesne, praktyczne, funkcjonalne i idealnie dopasowane do potrzeb klientów.
Od 2001 roku Ravak wspólpracuje z renomowanym centrum design Design Storz (studio tworzy design m.in. porsche, BMW czy Adidasa), co owocuje niepowtarzalnym wzornictwem produktów tej marki.
Dbając o kompleksowe wyposażenie łazienki Ravak oferuje produkty z kategorii: kabiny i drzwi prysznicowe (różne wielkości, kształt, kolor i warianty otwierania, a dodatkowo siedziska prysznicowe, panele prysznicowe oraz kabiny, parawany i drzwi na miarę). Do każdej kabiny producent zapewnie dopasowany brodzik i odpływ liniowy – poszczególne modele różnią się kształtem, rozmiarem, sposobem instalacji i głębokością (głębokie brodziki o wysokości 27cm mogą być alternatywą wanny w małej łazience). Odpływy liniowe ( na które producent daje 25 lat gwarancji) produkowane są ze stali nierdzewnej i wyposażone w system zatrzymywania nieczystości.
Oferta firmy obejmuje również wanny akrylowe (wanny prostokątne, wanny asymetryczne i wanny narożne), akcesoria do wanny, parawany i drzwi nawannowe, wanny z hydromasażem, panele prysznicowe do hydromasażu.
Umywalki Ravak wykonane są z konglomeratu, który zapewnia idealną czystość i odporność powierzchni. Baterie tej firmy charakteryzują się wysoką użytecznością, funkcjonalnością i pięknym designem. Głowice producent objął 5-letnią gwarancją.
Meble łazienkowe Ravak dzięki przemyślanym rozwiązaniom (m.in. otwieranie bez uchwytów i powłoka chroniąca przed negatywnym wpływem wilgoci) łatwo poddają się czyszczeniu, są praktyczne i trwałe.
Koncepty Ravak to propozycje kompleksowej aranżacji łazienki. W skład każdego konceptu wchodzi wanna, parawan nawannowy, umywalka, meble łazienkowe, baterie oraz dodatki takie jak zagłówki czy uchwyty – wszystko razem tworzy harmonijną całość.
Producent oferuje także szereg akcesoriów do kabin i brodzików prysznicowych, wanien i drzwi wannowych, umywalek, mebli i baterii.
Standardowa gwarancja Ravak, która wynosi 2 lata, wydłużona jest dla głowic ceramicznych, wanien akrylowych, odpływów liniowych, wanien z hydromasażem i systemu AntiBlock (kabiny i drzwi Supernowa).