Wanny akrylowe, wanny z hydromasażem, kabiny prysznicowe

Poolspa
Marka Poolspa istniejąca od 1990 roku, a od 1999 roku będąca własnością firmy Roca, to lider na rynku urządzeń z hydromasażem i pionier jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań wellness i SPA do polskich domów.
Produkty Poolspa cechują się najwyższymi walorami użytkowymi oraz eleganckim wzornictwem, są luksusowe i innowacyjne.
Misją firmy jest dbanie o zdrowie, dobre samopoczucie i urodę klientów, poprzez wykorzystanie uzdrawiającej mocy wody.
Pierwsza grupa produktowa Poolspa to wanny z hydromasażem. Mamy do wyboru wanny prostokątne, symetryczne, asymetryczne, wolnostojące, w oryginalnych kształtach, wolnostojące, o różnych wymiarach i głębokościach, z obudową lub bez, w liniach: Klio, Komfortowa, Ekskluzywna, Large i Extra Large. Do wanien producent oferuje parawany nawannowe prostokątne i asymetryczne. Parawany w standardzie mają szkło z powłoką ProClean, ułatwiającą ich czyszczenie i zapobiegającą osiadaniu brudu.
Poolspa oferuje bogaty wybór kabin prysznicowych w różnych kształtach i wymiarach, z trzech linii: City, Town i Metropolis, a także drzwi prysznicowe (jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe) i zestawy kabina + brodzik.
W brodzikach dostępne 4 podstawowe kształty: brodziki pięciokątne, brodziki półokrągłe, brodziki prostokątne i kwadratowe. Dostępna również głębokie brodziki.
W asortymencie firmy też aluminiowe i stalowe panele masażowe pod prysznic.
Kabiny parowo-masażowe Poolspa dostępne są w pięciu wersjach: Penelopa, Antygona, Afrodyta, Helena i Kasandra.
Ostatnia grupa produktów to SPA przenośne i stacjonarne. Różnią się między sobą wielkością (najnowsza wanna Waterspace SPA może pomieścić aż 7 osób) i zastosowanym systemem hydromasażu. Do wyboru wiele oryginalnych kolorów, pozwalających na idealne dopasowanie wanny do wnętrza, w którym będzie się znajdować.
Dbając o zapewnienie maksimum komfortu i luksusu swoim klientom, Poolspa w prawie wszystkich swoich produktach oferuje system oświetlenia LED, który pozwala korzystać z dobrodziejstw chromaterapii w zaciszu własnego domu. Dla klientów ceniących aromaterapię do kabin parowo-masażowych dostępne są także specjalne aromatyczne olejki.

Poolspa połączyła zabiegi hydro- i chromoterapii, tworząc 3 autorskie programy hydromasażu: skinBEAUTY, bodyREGENERATION i proRELAXATION, pozwalające osiągnąć 3 odmienne efekty.