cerbud.olsztyn.pl

Wanny akrylowe, wanny z hydromasażem, kabiny prysznicowe

besco
Besco
Besco
Besco
Besco
PMD Piramida – BESCO to polska marka z 18-letnim doświadczeniem w branży sanitarnej.
Jej produkty cechują się najwyższą jakością, zastosowaniem nowoczesnych technologii w procesie produkcji, oryginalnym i funkcjonalnym wzornictwem, ogromnym wyborem modeli.
Piramida – BESCO może pochwalić się także dobrze działającą obsługą serwisową i udzielaniem długiej, 10-letniej gwarancji na swoje produkty.
Swój asortyment producent podzielił na 3 kolekcje:
  • Vitae
  • Ambition
  • Hydro Collection
Vitae Collection to kilkanaście wanien w różnych kształtach, do codziennego użytku. Cechują się wysoką jakością i oryginalnym wzornictwem.
Kolekcja Ambition to linia ekskluzywnych wanien, o eleganckim i stylowym wzornictwie, wykonanych z dbałością o każdy szczegół. W tej kolekcji wyróżniona przez organizatorów konkursu Łazienka- Wybór Roku 2013 wanna Infinity oraz nowość z 2012 roku – prostokątna wanna Modern.
Hydro Collection to bogaty wybór brodzików (brodzik płaski, brodzik średni i brodzik głęboki, także brodzik z podwyższonym siedziskiem, brodzik z obudową, brodzik wpuszczany w posadzkę).
W tej kolekcji także kabiny prysznicowe Rodos (półokrągła kabina prysznicowa) i Kreta (kwadratowa kabina prysznicowa) w dwóch wysokościach (165 i 185cm) i różnej kolorystyce szkła (grigio grafit, mrożone i przejrzyste).
Producent oferuje też jedno-, dwu- i trzyskrzydłowe parawany nawannowe.
PMD Piramida – BESCO oferuje aż 7 systemów hydromasażu do swoich wanien, najbogatsze wersje wyposażone dodatkowo w sygnalizację diodową funkcji hydromasażu, wyświetlacz temperatury i funkcji hydromasażu, automatyczne osuszanie systemu powietrznego, chromaterapię, czujnik poziomu wody, regulator intensywności hydromasażu, podgrzewacz wody, dezynfekcję i ozonowanie.

Producent udostępnia bazę modeli 3D swoich produktów, co umożliwia aranżację i podgląd  wyglądu łazienki online.