Meble łazienkowe, meble łazienkowe drewniane

ORiSTO
Oristo to polska, rodzinna firma założona w 1933 roku przez Teofila Ornowskiego. Przez 80 lat istnienia firma wielokrotnie zmieniała profil swojej podstawowej działalności – od produkcji bryczek, sań i kół przez okna, drzwi i schody po produkcję mebli łazienkowych, do których w ostatnim czasie dołączyły meble biurowe i kuchenne.
W 1998 roku w Montowie został otwarty nowy zakład produkcyjny, umożliwiający zarówno produkcję seryjną jak i realizację indywidualnych zamówień. Wszystkie meble Oristo spełniają wymogi norm UE. Firma posiada swoje przedstawicielstwa i punkty sprzedaży nie tylko w Polsce ale i krajach Unii Europejskiej, Rosji, Norwegii oraz na Ukrainie.
Meble łazienkowe Oristo cechują się nowoczesną stylistyką oraz ogromnym wyborem kolorów (we wzorniku ponad 2000 barw). Produkowane w dwóch typach wykończenia – połysk lub półmat i dwóch typach montażu: meble stojące i meble wiszące. Dla podniesienia funkcjonalności mebli szafki łazienkowe dostępne są z zamontowanymi koszami na bieliznę.
Do wyboru aż dwadzieścia kolekcji mebli. OPERA to meble o zwiększonej odporności na wilgoć, przeznaczone do umywalek dolomitowych, z systemem cichego zamykania szuflad.
Meble z kolekcji MODERN WOOD charakteryzują się nieprzeciętnym połyskiem, szafka lustrzana wyposażona w oświetlenie LED. BURSZTYN to eleganckie meble wykonane z połączenia bieli i drewna brzozowego, wyposażone w system otwierania „push”. W ofercie także kolekcje klasycznych mebli łazienkowych (NEFRYT), meble łazienkowe drewniane (MAGNAT czy NATURA –meble dębowe). Kolekcja GRAND zaprojektowana została z myślą o osobach lubiących przestrzeń w łazience (meble dodają łazience lekkości) a kolekcja ELLE – osobach lubiących wyrazisty design (proste meble w wyrazistych kolorach).
Dla klientów poszukujących umeblowania do małej łazienki Oristo przygotował kolekcję PULS.
W 2010 roku firma podjęła współpracę z projektantem Januszem Kaniewskim, który zainspirowany rzymską łaźnią stworzył dwie kolekcje mebli Kaniewski for Oristo.
SERPENTE dostępna w dwóch propozycjach kolorystycznych: biel w połysku z fornirem palisandrowym oraz matowa biel z grafitem. Kolekcja zawiera umywalkę ceramiczną nastawianą na blat, słupek wiszący, lustro z oświetleniem i szafkę dolną wiszącą. Meble wyposażone w system otwierania „push”. W kolekcji TRATTINO fronty pokryte fornirem naturalnym drewna palisandrowego, a całe meble w wysokopołyskowej bieli. Obie kolekcje różnią się wzornictwem, zawierając te same elementy wyposażenia.
Oristo realizuje również indywidualne zamówienia odpowiadające konkretnym potrzebom klienta oraz wykonuje meble w kolorach niestandardowych dla danej kolekcji.
Poza meblami łazienkowymi Oristo produkuje również meble kuchenne i biurowe.
Na swoje meble firma oferuje gwarancję podstawową 5-letnią.
Oristo udostępnia bazę modeli 3D swoich produktów.