Baterie łazienkowe, baterie bezdotykowe, zestawy natryskowe

Oras
Firma Oras powstała w 1945 roku i jest obecnie jednym z liderów na rynku baterii i natrysków. Jej rozwiązania charakteryzują się komfortem i bezpieczeństwem użytkowania, oszczędnością wody i energii oraz eleganckim wyglądem. Oras współpracuje z domem projektowym Alessi, a owocem tej współpracy są liczne innowacyjne rozwiązania zastosowane w bateriach Oras. Firma może się także poszczycić bardzo silną pozycją na rynku baterii elektronicznych i bezdotykowych.
Oferta firmy podzielona jest na 4 działy – propozycje produktów do łazienki, kuchni, pomieszczeń gospodarczych i ogrodu.
W kategorii łazienek mamy do wyboru kilkadziesiąt modeli baterii umywalkowych, pogrupowanych w kolekcje, m.in.: baterie z zaworem spustowym, baterie z rączką natryskową Bidetta, baterie bezdotykowe, baterie bez aeratora (gwarantuje to swobodny wypływ wody, jak w wodospadzie), baterie z dwoma aeratorami, baterie umywalkowe z przedłużonym uchwytem, baterie umywalkowe ścienne. Baterie o designie od klasycznej elegancji (np. Oras Vienda) po innowacyjną ekstrawagancję (np. kolekcja Bagno Alessi One by Oras).
W ofercie również 7 baterii bidetowych we wzorach odpowiadających bateriom umywalkowym.
W grupie baterii prysznicowych: baterie presostatyczne, termostatyczne baterie z blokadą temperatury i przyciskiem EcoLED (pomaga oszczędzać wodę migając po ustalonym czasie i wyłączając baterię), baterie natryskowe z deszczownicą i bezdotykowe panele prysznicowe.
Oferta baterii do wanny to m.in. baterie wannowo-natryskowe, podłogowa bateria wannowo-natryskowa (stoi na podłodze), baterie termostatyczne, baterie z ogranicznikiem strumienia wody, baterie z ruchomą wylewką.
Ostatnią grupą produktów Oras dla łazienki są zestawy natryskowe z 6 kolekcji (również zestawy natryskowe z deszczownicą), wyposażone w półeczkę na mydło, uchwyt ścienny i system zapobiegający osadzaniu się kamienia.
Oras udziela gwarancji 10-letniej na podzespoły i części zamienne swoich produktów, 5-letniej na szczelność głowic w bateriach jednouchwytowych i 2-letniej na resztę produktów.
Od 2013 roku modele baterii Oras dostępne są w bazie programu CAD Decor.