Instalacje łazienkowe

McAlpine

McAlpine to marka z ponad 100-letnią tradycją, znany na świecie z najwyżej jakości swoich wyrobów producent systemów odpływowo-przelewowych. Asortyment McAlpine dostępny jest dla klientów z ponad 80 krajów na całym świecie.

Wysoka użyteczność, łatwość instalacji i czyszczenia oraz estetyka wykonania i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb każdego klienta to cechy, z których marka jest znana.

W Polsce firma istnieje od 1998 roku i ma silnie rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie całego kraju.

Filozofia produkcyjna McAlpine koncentruje się na wykorzystywaniu materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu produkty tej firmy są odporne, twarde i niełamliwe.

W ofercie firmy: syfony z mosiądzu (syfony umywalkowe, syfony pisuarowe, syfony zlewozmywakowe, syfony brodzikowe i in.) – flagowy produkt McAlpine, akcesoria niezbędne do prawidłowego zainstalowania i działania odpływów: m.in. zaworki, spusty, przedłużki, zaślepki.

Oprócz wyposażonych we wszelkie niezbędne elementy i akcesoria odpływów dla umywalki, zlewozmywaka, wanny, brodzika, pisuaru, bidetu czy bojlera producent oferuje odpływy pralkowe, zawory napowietrzające, złączki montażowe i przyłącza montażowe (również przyłącza kanalizacyjne) najwyższej jakości.

Uzupełnieniem oferty są odpływy liniowe i odpływy kwadratowe wyposażone w syfony, a także kratki ściekowe i wpusty podłogowe.