cerbud.olsztyn.pl

Baterie łazienkowe, baterie kuchenne, prysznice

Kludi
Kludi
Kludi
Kludi
Kludi
Kludi
Kludi
Kludi
Kludi
KLUDI to istniejąca na rynku od 1926 roku firma z niemieckimi korzeniami i obecnie ośmioma zakładami produkcyjnymi na całym świecie. Kludi to produkty wytwarzane w szerokiej gamie i cechujące się zawsze najwyższą jakością, funkcjonalnością, innowacyjne, wytwarzane metodami przyjaznymi środowisku. Firma dąży także do zapewnienia jak najkorzystniejszego stosunku ceny do jakości.
Kludi oferuje baterie kuchenne (także baterie z charakterystycznymi uchwytami krzyżowymi), baterie umywalkowe, akcesoria umywalkowe (uchwyt ze szklanką, dozownik na mydło, wieszak na ręcznik, mydelniczka), baterie i systemy odpływowe bidetowe.
W ofercie producenta także pełne wyposażenie do wanny i prysznica: bateria wannowe, termostaty, zestawy natryskowe, systemy odpływowe natryskowe, rączki natryskowe, pręty natryskowe, głowice natryskowe (deszczownie).
Kludi oferuje też armatury do spłuczki i akcesoria WC (uchwyt na papier toaletowy, zestaw ze szczotką do WC).
Wszystkie wymienione produkty dostępne są w różnym wzornictwie, poszczególne kolekcje pozwalają na kompletne wyposażenie łazienki w jednym stylu.
Kludi podjął współpracę z firmą Esprit (producent odzieży, dodatków, perfum ale także wyposażenia wnętrz) w wyniku której powstały niezwykłe kolekcje dla łazienki i kuchni, łączące najwyższą jakość produktów Kludi z nowoczesnym designem, z którego znana jest marka Esprit.

W 2003 roku w wyniku współpracy z innymi firmami z branży powstała seria Kludi JOOP! – armatura o najwyższej funkcjonalności i nieprzeciętnej stylistyce.

Kludi FLEXX.BOXX to uniwersalny moduł podtynkowy wyposażony w element do przepłukiwania, doceniony za jakość i funkcjonalność tytułem Produkt Roku 2012 Plus X Award.