Umywalki, bidety, pisuary, miski WC, meble łazienkowe

Keramag
Keramag  to jeden z wiodących niemieckich producentów ceramiki sanitarnej, z ponad 100-letnim doświadczeniem w branży. Marka jest własnością firmy Sanitec, europejskiego lidera na rynku ceramiki sanitarnej, wanien i pryszniców.
Produkty Keramag cechują się wysoką jakością i trwałością, a znak marki gwarantuje bezkompromisowe dążenie do perfekcji w całym procesie produkcji i sprzedaży, od projektu produktu po obsługę serwisową. Keramag był pierwszym w Europie producentem branży sanitarno-łazienkowej, który wprowadził system zarządzania jakością wg normy ISO-9001.
W swoich produktach Keramag stosuje wiele innowacyjnych rozwiązań, między innymi technologie oszczędzające wodę, czy pionierskie wprowadzenie powłoki ceramicznej odpornej na osadzanie się brudu i kamienia (KeraTect ®).
Keramag oferuje swoim klientom gotowe kompleksowe aranżacje łazienek. Jest to np. seria Icon XS, w której skład wchodzi umywalka/umywalka narożna, szafka wisząca boczna, lustro z półkami. Dostępne również serie Flow, Renova Nr1 (w dwóch wersjach) i 4U.
Keramag umożliwia też wybór pojedynczych elementów wyposażenia łazienki. W kategorii umywalki i postumenty znajdziemy umywalki klasyczne, asymetryczne, meblowe, stawiane na blat i podblatowe, wpuszczane w blat, postumenty i półpostumenty oraz umywalki dla niepełnosprawnych (Paracelsus i Vitalis).
W kategorii WC, bidety i pisuary – poza standardowymi, miski ustępowe dla niepełnosprawnych, miski ustępowe dla dzieci (również ze specjalną kolorową nakładką i deską) czy doceniona (finalista konkursu Dobry Wzór 2013) miska ustępowa bez kołnierza wewnętrznego Rimfree.
Dla poszukujących mebli łazienkowych producent przygotował ofertę składającą się z bogatego wyboru szafek podumywalkowych, szafek wiszących pionowych i poziomych, luster z półkami, półek i luster z oświetleniem LED. Wszystkie meble dostępne w trzech kolorach z efektem połysku: białym, platynowym i burgundzie.
Produkty Keramag dostępne są w bazie CAD Decor.