Brodziki, powierzchnie prysznicowe, systemy hydromasażu, system audio do wanny

Kaldewei
Kaldewei obecny jest na rynku sanitarnym od 1918 roku. Jest znany z ogromnego zaangażowania w wynalezienie i produkcję unikalnego materiału, z którego tworzy swoje produkty. Jest to 3,5mm stal emaliowana, czyli połączenie emalii i stali, gwarantujące szczególną jakość i trwałość, odporność na uderzenia i zarysowania, dobre utrzymywanie temperatury i ułatwiające zachowanie higieny i czystości w łazience. Mając świadomość niezawodności tego materiału, Kaldewei udziela na swoje produkty aż 30-letniej gwarancji.
Filozofia firmy na ważnym miejscu stawia również dbałość o ochronę środowiska – wszystkie wanny i brodziki ze stali emaliowanej Kaldeweipo zakończeniu użytkowania w 100% poddają się recyklingowi. Firma jest pierwszym niemieckim producentem z branży sanitarnej który uzyskał certyfikat zgodności z Deklaracją Środowiskową.
Kaldewei może się również pochwalić wieloma nagrodami za wzornictwo, które jest znakiem rozpoznawczym marki.
W ofercie bogaty wybór wanien z serii  Avantgarde, Ambiente i Advantage. Wannę można zamówić w jednym z kilkunastu kolorów ze wzornika.
Kaldewei proponuje zarówno klasyczne brodziki w wielu modelach i wybranym kolorze z trzech serii (Avantgarde, Ambiente i Advantage), jak i innowacyjne rozwiązanie zastępujące brodzik, jakim jest tzw. powierzchnia prysznicowa. Rozwiązanie takie cechuje się eleganckim nietuzinkowym wyglądem, bezprogową zabudową, poczuciem przestrzeni (płynne przejście z podłogi do strefy prysznica), wyjątkowym wzornictwem (szeroki wybór modeli) oraz higieną (rozwiązanie dużo łatwiejsze w utrzymaniu czystości w porównaniu z fugami w wypłytkowanych powierzchniach).
Kaldewei oferuje aż 7 systemów hydromasażu, dostępnych dla większości modeli wanien. Systemy te poza swoimi podstawowymi funkcjami masującymi wyposażone są w klawiaturę do ich obsługi , oświetlenie podwodne ze zmienną kolorystyką, podświetlane dysze, dysze w dnie, zestaw odpływowy i przelewowy, uchwyty, system dezynfekcyjny i system podgrzewania wody.
Kaldewei w ofercie ma również wyposażenie dodatkowe do wanien – na uwagę zasługuje tutaj zwłaszcza nagrodzona (wyróżnienie „Produkt Roku 2013” Plus x Award) bateria elektroniczna, system Sound Wave czyli system audio do wanny (nowość w ofercie firmy) oraz niezwykle praktyczne powierzchnie przeciwpoślizgowe do wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych.