Baterie łazienkowe i baterie kuchenne, systemy sanitarne

.

Grohe

Grohe to największy w Europie i wiodący na świecie producent i dostawca rozwiązań sanitarnych. Fundamentami marki są: nowoczesne wzornictwo (bez rezygnowania z formy i funkcjonalności), najwyższa i trwała jakość (potwierdzana rygorystycznymi wewnętrznymi testami jakości), rozwiązania technologiczne (technologie oszczędzające wodę, zapewniające lśniącą powierzchnię, dokonały strumień wody, chroniące przed oparzeniami i wiele innych ułatwiających życie rozwiązań) oraz polityka zrównoważonego rozwoju.

Pierwsza grupa produktowa Grohe to baterie, termostaty i wylewki do bidetu, prysznica, umywalki i wanny w różnych opcjach montażu: wolnostojące, montowane do blatu, montowane do ściany i wielu kolorach. W tej grupie m.in. wylewka kaskadowa, bateria elektroniczna, bateria z termostatem.

Druga grupa produktów to prysznice i systemy prysznicowe: moduły SPA, prysznice górne, prysznice boczne, prysznice ręczne, rozpylacze, węże, zestawy prysznicowe ( z wężem bocznym, z termostatem).

Wśród baterii kuchennych obok tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnej formie takie propozycje jak: baterie kuchenne z filtrowaną wodą, baterie kuchenne z gazowaną wodą, baterie kuchenne z wrzącą wodą. Montowanie do ściany lub do zlewu, opcje z obrotową wylewką, wyodrębnionym prysznicem ręcznym lub wyodrębnionym perlatorem.

Systemy sanitarne Grohe to przyciski uruchamiające (duży wybór kolorów przycisków, przyciski elektroniczne, przyciski podświetlane), system instalacyjny (systemy do montażu podwieszanych bidetów, pisuarów i umywalek), system spłukujący (systemy do montażu podwieszanych misek toaletowych) i zbiorniki spłukujące.

W ofercie Grohe dostępne są także baterie do użytku publicznego: armatura samozamykająca (bateria samozamykająca) i armatura elektroniczna – baterie bezdotykowe (bateria na podczerwień).