Łazienki, podtynkowe systemy instalacyjne, spłuczki podtynkowe, stelaże pod podtynkowe

Geberit
Geberit to polska firma istniejąca od 1995 roku, z siedzibą w Warszawie. W produkcji skupia się na technologii sanitarnej, wprowadzając nowe i rozbudowując istniejące linie produktowe, wprowadzając do nich innowacyjne rozwiązania powstałe w wyniku ciągłych badań i obserwacji potrzeb klientów.
Geberit prowadzi politykę selektywnej ekspansji (Europa ale i obiecujące rynki pozaeuropejskie: Ameryka Północna, Azja Południowo-Wschodnia, Zatoka Perska, Australia czy Indie). Marka znana jest z trwałości, innowacyjnych rozwiązań i technologii produkcji przyjaznej środowisku.
W ofercie toalet – spłuczki podtynkowe, spłuczki natynkowe, oraz łączący te dwa rozwiązania moduł Monolith (kilka międzynarodowych nagród za design, dostępna także wersja dla umywalek czy bidetów). Wśród przycisków spłukujących najróżniejsze wzory i kolory oraz wyróżniająca się innowacyjną technologią Sigma80 Geberit – szklana płytka sterowana światłem, z możliwością ustawienia wielu dodatkowych opcji (kolor światła, automatyczne spłukiwanie i in.). Wśród nowości 2013 dla łazienki znajdziemy także rozwiązanie Geberit AquaClean (toaleta z funkcją podmywania).
Pisuary Geberit dostępne są z nagrodzonymi certyfikatem za niskie zużycie wody zaworami (elektroniczny zawór spłukujący Geberit do pisuarów, pneumatyczny zawór spłukujący Geberit do pisuarów).
Dla pryszniców producent przygotował coraz popularniejszy odpływ liniowy, odpływ podłogowy a także innowacyjne rozwiązanie jakim jest ścienny zestaw odpływowy.
Firma oferuje duży wybór baterii umywalkowych (w tym baterie bezdotykowe) oraz syfonów charakteryzujących się dobrym przepływem wody i technologiami zapobiegającymi ich zatykaniu.
Oferuje także zestawy odpływowo-przelewowe do wanien, w różnych kolorach, wyposażone w ułatwiające życie rozwiązania technologiczne.
Geberit daje na swoje produkty 1, 2, 5 i 10-letnią gwarancję.