Armatura łazienkowa, kabiny prysznicowe, natryski i panele natryskowe

Deante
Firma Deante to polski, ceniony w kraju i za granicą producent armatury łazienkowej i kuchennej. Najwyższą jakość produktów potwierdza otrzymany certyfikat jakości ISO 9001. Produkty Deante łączą w sobie nowoczesne wzornictwo, wygodę użytkowania i starają się nadążać za realiami lokalnego rynku (co roku pojawiają się nowe produkty we wszystkich kategoriach).
Firma dba o dobry wizerunek zarówno wśród swoich klientów jak i kontrahentów (m. in tytuły „Przedsiębiorstwo Fair Play” i „Solidny Partner”).
Deante proponuje różne rodzaje baterii łazienkowych:  baterie jednouchwytowe tradycyjne, ale także baterie jednouchwytowe minimalistyczne (tutaj nowa seria Konwalia) i baterie jednouchwytowe kubistyczne (elegancka, prosta linia i ostre krawędzie, np bateria z kwiatowym motywem z kolekcji Azalia). Takie same grupy baterii producent oferuje do kuchni (warto zwrócić uwagę na nową baterię Storczyk z kategorii kubistycznych, o nietuzinkowej formie i charakterze), możemy także wybrać jedną z dwóch dostępnych baterii granitowych. Warto zwrócić uwagę na pojawiające się wśród tych kolekcji modele baterii z wyciąganą wylewką (co często okazuje się, że baterie kuchenne z wyciąganą wylewką są bardzo wygodnym rozwiązaniem w kuchni) oraz egzemplarze dostępne w kolorach innych niż standardowy chrom (bateria grafitowa, bateria piaskowa, bateria safari, bateria szara).
Wśród bogatej gamy zestawów natryskowych wyróżnia się innowacyjny pomysł Deante jakim jest zestaw prysznicowy na przyssawkę (Dalia – udźwig do 10kg, montaż w 2min).
Panele prysznicowe Deante to rozwiązania o ciekawej stylistyce, nadające charakter łazience. Większość paneli natryskowych posiada baterię termostatyczną i wielofunkcyjną słuchawkę natryskową (możliwość ustawienia różnego strumienia wody – deszczowy, miękki, mgiełka wodna, hydromasaż i in.)
Wśród kabin prysznicowych można wybierać w kształtach: proste drzwi wnękowe, kabina półokrągła (kabina prysznicowa jednodrzwiowa i kabina prysznicowa dwudrzwiowa), kabina prysznicowa kwadratowa; i kolorach szkła: szkłotransparentne, szkło mrożone i szkłografitowe kabiny. Do kabin dostępne są brodziki o dopasowanych kształtach, część wyposażona w wypustki antypoślizgowe (brodzik z wypustkami zwiększa bezpieczeństwo użytkowania).
W kategorii zlewozmywaków większość to te przystosowane do wpuszczania w blat, o najróżniejszych kształtach, kolorach, zlewozmywaki granitowe i zlewozmywaki stalowe, zlewozmywak dwukomorowy a także zlewozmywak podblatowy Arabeska, który sprawdzi się w bardzo małej kuchni, gdzie liczy się każdy centymetr. W ofercie Deante jest bardzo ciekawa seria zlewozmywaków ceramicznych Lusitano.
Ceramika łazienkowa nie ma aż tak bogatej oferty, niemniej znajdziemy w niej proste miski bidetowe, miski WC i umywalki (umywalki stawiane na blacie, umywalki wiszące i umywalki wpuszczone w blat).

Deante oferuje również wyposażenie dodatkowe do łazienki dla niepełnosprawnych: uchwyt przyścienny dla niepełnosprawnych, siedzisko przyścienne składane dla niepełnosprawnych  i siedzisko wannowe dla niepełnosprawnych.