Natryski i panele natryskowe, armatura łazienkowa …

Armatura Kraków

Grupa Armatura to firma z siedzibą w Krakowie, 90 letnim doświadczeniem na rynku i pozycją jednego z czołowych producentów armatury sanitarnej i grzejników CO w Polsce. Firma wprowadziła system jakości zgodny z normami ISO 9001 oraz politykę zrównoważonego rozwoju we wszystkich obszarach działalności.

Armatura Kraków poleca swoim klientom produkty z 3 kategorii: armatura sanitarna, armatura wodna i armatura gazowa oraz armatura c.o i grzejniki. W kategorii pierwszej na uwagę zasługują baterie z 3 klas: Premium Class, Middle Class oraz Basic Class a także baterie specjalne (w tym baterie bezdotykowe) oraz baterie kuchenne (Omega, Sigma, Delta i Gamma). Armatura sanitarna to także natryski przesuwne (tutaj nowość z 2013 roku – deszczownia Orion), natryski punktowe, rączki i węże natryskowe a także akcesoria takie jak syfony, spusty, i części zamienne: głowice, uchwyty, wylewki, rozety, ceramiczne regulatory i przełączniki natrysku. Armatura wodna i gazowa to przyłącza do wody i przyłącza do gazu (bateria do podgrzewaczy, zawór wodny przepływowy, zawór wodny wypływowy, zawór wodny żeliwny, zawór kulowy do gazu). W kategorii armatury grzewczej producent oferuje grzejniki aluminiowe, a także takie elementy armatury c.o. jak głowica termostatyczna, zawór termostatyczny, zawór grzejnikowy, zawór odcinający, automatyczny zawór odpowietrzający, odpowietrznik mechaniczny czy wieszak do grzejników oraz elementy łączne ( złączka, łącznik, kolanko, listwa).

Warto wspomnieć, że Armatura Kraków w 2005 roku wprowadziła „gwarancje 100 lat” na elementy odlewane baterii, będąc pierwszą w Polsce firmą gwarantującą tak długą żywotność swoich baterii.