Podtynkowe systemy instalacyjne, kabiny prysznicowe, wanny, meble łazienkowe, ceramika łazienkowa

Cersanit

Cersanit to polski kapitał i odbiorcy na całym świecie. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją na rynki Europy Wschodniej i państw Unii Europejskiej najwyższej jakości produktów do kompleksowego wykończenia i wyposażenia łazienek.

Cersanit wprowadził system zarządzania jakością zgodny z normami ISO 9001 i dokłada wszelkich starań aby opuszczający ich fabryki produkt cechował się najwyższą jakością i funkcjonalnością. Ponadto od 2012 firma ma wydany (przez Państwowy Zakład Higieny) Atest Higieniczny na wszystkie wyroby ceramiczne.

Oferta Cersanitu podzielona jest na kilka grup: wśród ceramiki sanitarnej obok coraz popularniejszych rozwiązań jakimi są umywalki meblowe i umywalki nablatowe w najróżniejszych kształtach znajdziemy także umywalki narożne i pisuary. W ofercie również umywalki konglomeratowe, charakteryzujące się doskonale płaską powierzchnią i ciekawą linią. Uzupełnieniem są stelaże podtynkowe i ogromny wybór przycisków sterujących.

Oczywiście wszystkie te elementy ceramiki sanitarnej dostępne są w dopasowanych do siebie i uzupełnionych niezbędnymi dodatkami kolekcjach.

Kolekcja ETIUDA Cersanit to kompletne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych. W kolekcji znajdziemy wszystko co potrzebne do wyposażenia łazienki przyjaznej osobie niepełnosprawnej, dodatkowo krzesełko prysznicowe, uchwyty i specjalne lustro uchylne.

Cersanit oferuje swoim klientom także bogaty wybór wanien akrylowych różnych rozmiarach: wanny akrylowe prostokątne, akrylowe wanny asymetryczne i akrylowe wanny symetryczne.

Jeśli chodzi o kabiny prysznicowe mamy do wyboru kabiny natryskowe półokrągłe o najróżniejszych opcjach wykończenia szkła: od transparentnego (np. Symfonia), przez szkło ornamentowe Crepi, tzw. szkło mrożone, szkło brązowe (kabiny Nama) aż po mrożone szkło grafitowe (od jaśniejszego po prawie czarne – dostępne w nowej kolekcji Ineba). Osoby którym zależy na kabinie kwadratowej mogą wybierać spośród egzemplarzy dwóch nowych kolekcji Onega i Saona – do wyboru mamy opcję ze szkłem transparentnym i transparentnym-brązowym.

Cersanit oferuje również brodziki półokrągłe i kwadratowe brodziki w różnych rozmiarach oraz pasujące do nich panele brodzikowe.

Poza rozwiązaniami dla standardowych łazienek Cersanit przygotował specjalną ofertę pozwalającą na wykończenie i wyposażenie łazienek małych i bardzo małych – Cersanit Nano. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom i specjalnie stworzonym elementom ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych i wanien, również posiadacze łazienek o bardzo małym metrażu mogą zostać zadowolonymi klientami Cersanitu.

Dopełnieniem oferty firmy z zakresu wyposażenia łazienek jest bogaty wybór mebli łazienkowych. Cersanit jest również producentem płytek ceramicznych i gresów porcelanowych.