Glazura i terakota

My Way
My Way to ekskluzywna marka płytek ceramicznych należąca do Grupy Paradyż. Pod marką tą sprzedawana jest glazura, gres, listwy ozdobne i mozaika najwyższej jakości o bogatym wzornictwie. Płytki te mają zastosowanie jako: płytki do kuchni, jadalni, płytki do łazienki, płytki do salonu, jak również dużych pomieszczeń inwestycyjnych.
My Way produkowany jest przy wykorzystaniu nowatorskiej technologii polegającej na naniesieniu dowolnej grafiki na każdą powierzchnię. Dzięki zastosowaniu druku cyfrowego obraz na płytce jest bardzo dokładny a kolorystyka znacznie bogatsza co pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza. Jest to marka tworzona z najwyższą starannością i precyzją zarówno w kwestiach jakościowych jak i pod względem designu.
Każda kolekcja tworzona przez Paradyż wzorowana jest na pięknie natury otaczającego nas świata. A producent ten jako pierwszy w Polsce stosuje wyjątkową usługę – Multimedialne Studio Projektowe 3D. Technologia 3D polega na tym, że klient wchodzi do sali przypominającą salę kinową i może obejrzeć trójwymiarowe projekty swoich wnętrz w skali 1:1.