Płytki łazienkowe

Kwadro
Grupa Paradyż wprowadziła markę Kwadro, atrakcyjną cenowo o ponadczasowym wzornictwie. Skierowana jest ona do klientów, którzy za niewygórowaną cenę mogą zakupić produkty dobrej jakości, pozwalające na aranżację estetycznego pomieszczenia.
Markę Kwadro tworzą specjalnie zaprojektowane kolekcje łazienkowe składające się z płytek ściennych o wymiarach 25×33,3, podłogowych 33,3×33,3. Uzupełnieniem kolekcji są inserta, listwy szerokie i wąskie oraz cygara, londony i niedawno wprowadzone przepiękne listwy szklane.
Płytki Kwadro to również gresy techniczne, gresy szkliwione i płytki  salonowe produkowane na czerwonej masie w formacie 33,3×33,3. Dopełnieniem kolekcji salonowych i gresów szkliwionych są ozdobne listwy, narożniki i taco, które pozwalają tworzyć prześliczne dywany z płytek i idealnie dobranych ozdób. Do wykończenia podłóg firma proponuje cokoły podłogowe produkowane indywidualnie do każdej kolekcji.  Proponowane płytki są zarówno matowe jak i błyszczące, w barwach intensywnych lub pastelowych.
Marka Kwadro znajduje zastosowanie we wnętrzach o każdym stylu i charakterze. Grupa Paradyż dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym i wytrzymałościowym płytek cieszy się duża popularnością, a producent gwarantuje pięcioletnią gwarancję.