Hiszpańskie płytki ceramiczne, gresy hiszpańskie

El Molino
El Molino rozwija się nieprzerwanie od momentu powstania firmy w 1922 roku. Zaangażowanie na rzecz innowacji doskonale połączone z hołdowaniem tradycji pozwoliło El Molino dostosować swoją produkcję do oczekiwań najbardziej wymagających rynków na pięciu kontynentach.
Po dziewięciu dekadach samodoskonalenia, dzięki pracy trzech pokoleń, firma jest dziś pionierem w promowaniu ceramiki jako najlepszego rozwiązania do pokrycia ścian, podłóg i wszelkiego rodzaju powierzchni.
Kolekcje El Molino to połączenie jakości, piękna i funkcjonalności w każdym elemencie ceramicznym (gres, terakota, glazura).
Skrupulatna kontrola procesu produkcji, i włączenie najbardziej zaawansowanych technologii sprawiły, że El Molino jest producentem chętnie wybieranym przez światowej sławy projektantów, architektów i dekoratorów.
Ofertę ponad 200 kolekcji El Molino można przedstawić w podziale na wymiary podstawowej płytki ściennej – mamy tu do wyboru płytki 25×40, 25×50, 25×75, 33.3×33.3, 33.3×50, 33.3×66.6, 45×45 i 60x60cm albo ze względu na przeznaczenie: płytki podłogowe i ścienne.
Większość kolekcji poza płytkami ściennymi i podłogowymi w kilku wariantach kolorystycznych zawiera tez liczne dekory, bordery i listwy ozdobne.
Oferta El Molino to płytki do położenia wewnątrz i na zewnątrz domu, do aranżacji innych powierzchni (np. kominek), płytki mozaikowe, płytki porcelanowe, płytki gresowe, płytki mrozoodporne, płytki basenowe – bogactwo kolorów stylów i trendów.
Producent przygotował też wiele kolekcji płytek niezwykle realistycznie imitujących inne materiały: szlachetny marmur, kamień naturalny, drewno (deski jak i panele drewniane), stal i cement.