Płytki klinkierowe

Cerrad
Firma Cerrad już od 19 lat inspiruje klientów swoim płytkami klinkierowymi. Marka ta charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem łącząc najnowsze trendy z klasycznym kanonem piękna. Wartości, którymi kieruje się firma Cerrad to natura, forma i komfort, dzięki czemu producent osiągnął perfekcję w swoim „fachu”.
Cerrad stale dokształca swoich pracowników i doskonali linie produkcyjne, wprowadza nowe technologie by dbać zarówno o design, jak i jakość płytek. Wszystkie płytki klinkierowe poddawane są ścisłej kontroli jakości według europejskiego systemu zarządzania jakością ISO 9001. Produkty Cerradu posiadają oczywiście wymagane prawem badania, atesty oraz krajowe i zagraniczne certyfikaty.
Klinkier jest produktem naturalnym, a Cerrad jako pierwszy w Polsce rozpoczął produkcję formowania na sucho klinkieru. Klinkier produkowany jest ze specjalnie wyselekcjonowanych glin, iłów i piasku, te poddawane są testom w laboratorium, a to pozwala firmie dbać o jakość i trwałość produktów.
Klinkier Cerradu odporny jest na wahania temperatury, jest trwały, antypoślizgowy, ognioodporny, naturalny, odporny na ścieranie, kwasoodporny, wytrzymały, odporny na plamienie, mało nasiąkliwy. Można go zastosować jako okładzinę sfer wejściowych do budynków, schodów zewnętrznych i wewnętrznych, parapetów, elewacji domów jednorodzinnych, inwestycji i budynków przemysłowych.
Kolekcje klinkierowe firmy Cerrad dostępne są w kilkunastu kolorach, a w ich skład wchodzą płytki klinkierowe gładkie i płytki klinkierowe strukturalne: płytki klinkierowe bazowe, płytki klinkierowe stopnicowe proste, płytki klinkierowe stopnicowe narożne, płytki klinkierowe podstopnicowe, cokoły klinkierowe oraz klinkierowe płytki parapetowe i klinkierowe płytki elewacyjne. Cerrad jako jedna z najstarszych fabryk w Polsce produkuje płytki klinkierowe szkliwione w różnych rozmiarach i kolorach. Od kilku lat produkowane są płytki basenowe, elewacyjne kamienie klinkierowe, a nowością są płytki podłogowe o wymiarach 600×175.
Produkty firmy Cerrad docenili klienci zarówno w Polsce, jak i w Europie i Azji, gdzie z dużym powodzeniem eksportowane są te płytki.