Płytki ceramiczne

cerbud.olsztyn.pl
Paradyż
Paradyż
Paradyż
Paradyż
Paradyż
Paradyż
Paradyż
Firma Paradyż jest producentem płytek ceramicznych od mozaiki, klinkieru, glazury, terakoty, gresu po ceramikę wielkiego formatu, która znajduje zastosowanie  w indywidualnych mieszkaniach, budownictwie przemysłowym, jak również w prestiżowych inwestycjach. GrupaParadyż posiada długoletnie doświadczenie i tworzy wyjątkowe produkty wysokiej jakości o niepowtarzalnym wzornictwie.
Wykreowana dobra marka podnosi wartość rynkową produktów Paradyża, a wynikami tego są  otrzymywane licznie nagrody, m.in.: „Perła Ceramiki UE” i „Perła Ceramiki Dystrybutorów”, „Łazienka – Wybór Roku”, „Podłogi i Ściany – Wybór Roku”, a także „Laur Konsumenta”.
Spółki Paradyż posiadają bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucyjną, poprzez współpracę z wieloma dealerami w całym kraju. GrupaParadyż posiada 5 zakładów produkcyjnych, a każdy z nich zajmuje się swoją specjalizacją. W Tomaszowie Mazowieckim znajdują się 3 zakłady, z których 1 produkuje gres techniczny, gres polerowany, gres szkliwiony oraz płytki w technologii podwójnego zasypu; 2 to produkty tzw. wysoko przetworzone – płytki ścienne rektyfikowane dużych formatów, a 3 produkuje płytki podłogowe. W Wielkiej Woli z naturalnej gliny w wysokiej temperaturze wypalany jest klinkier, a w Opocznie wykonywana jest elegancka mozaika.
Wyroby marki Paradyż poddawane są ciągłej kontroli na wszystkich etapach produkcji, spełniają one parametry techniczne wymagane w europejskich normach, co potwierdzają posiadane atesty i certyfikaty.

Spółka Paradyż jako pierwszy producent płytek ceramicznych uzyskała certyfikat ISO 14001:2004, który potwierdza, że przedsiębiorstwo działa zgodnie z najlepszą praktyka współistnienia ze środowiskiem. Grupa Paradyż produkuje ekologicznie wykorzystując technologie energooszczędne i materiałooszczędne.