Płytki ceramiczne

Ceramika Końskie
Ceramika Końskie Sp. Z o.o. to firma o włoskich korzeniach (którym zawdzięcza technologię produkcyjną), pracująca na polskich surowcach i istniejąca na rynku od 1991 roku. Najwyższe normy jakości, spełnianie europejskich wymogów i zaspokajanie potrzeb zarówno zagranicznych jak i krajowych konsumentów to cechy charakterystyczne firmy. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia (2011rok – tytuł Diamentowej Firmy).
Innowacyjne pomysły współpracujących z firmą artystów z polski i świata pozwoliły stworzyć kolekcje od klasycznych i eleganckich po ekstrawaganckie i awangardowe.
Produkty Ceramika Końskie charakteryzuje trwałość, estetyka oraz bogactwo wzorów i barw.
W ofercie firmy znajdziemy kolekcje w kilku rozmiarach płytek ściennych.
Oprócz płytek ściennych w skład każdej kolekcji wchodzą dopasowane do nich płytki podłogowe, listwy ozdobne oraz dekoracje.
Najpopularniejszy wymiar płytek ściennych (20x50cm) to 13 kolekcji. Uwagę przykuwa tutaj utrzymana we fioletowo-seledynowej tonacji niezwykła kolekcja Michelle, elegancka czarno-biała Verona czy posiadająca duży wybór elementów dekoracyjnych Aura oraz Gracja, która w dekoracjach posiada piękne płytki z kawą.
Klienci, którym zależy na wymiarze płytki ściennej 25x60cm mogą wybierać spośród 2óch nowych kolekcji: Batumi utrzymanej w kremowo – brązowej tonacji z kwiatowymi dekoracjami oraz Izmir posiadającą duży wybór listew dekoracyjnych.
Rozmiar płytek 33,3x50cm reprezentuje jasnobeżowa kolekcja Trawertyn.
Z rozmiaru 25x40cm mamy do wyboru 3 stonowane kolorystycznie kolekcje z mozaikowymi i kwiatowymi dekoracjami.
Płytki ścienne 25×33,3cm dostępne są w 7 kolekcjach (mozaikowe i kwiatowe dekoracje).
Firma Ceramika Końskie współpracuje z CAD Projekt K&A i udostępnia swoje kolekcje do projektowania w programie CAD Decor