Płytki gresowe

Ceramika Gres
Ceramika Gres S.A. powstała w 1999 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania produkcyjne i innowacyjne technologie dbając o najwyższą jakość produktów oraz ich dodatkowe właściwości użytkowe. Płytki tego producenta są: mrozoodporne, antypoślizgowe, odporne na domowe środki chemiczne, odporne na ścieranie.
W ofercie firmy główną pozycją zajmuje gres szkliwiony (w formatach: 33×33 cm , 40×40 cm, 30×60 cm oraz 60×60 cm),  oraz uzupełniające je dekoracje. Produkty dostosowana do pomieszczeń wewnętrznych jak i do ułożenia na tarasie, balkonie czy schodach zewnętrznych. Każda kolekcja dostępna w różnych wariantach kolorystycznych (najczęściej beż, brąz, wanilia, kawa, krem). W kolekcjach oprócz standardowych płytek gresowych także elementy dodatkowe: stopień (stopnica) gres, listwa gres, listwa szklana, narożnik gres, cokół gres, mozaika, rozeta, fryz.
Płytki z kilkunastu kolekcji, również stylizowane na mozaikę ułożoną z małych kamieni (kolekcja gres Tandem, Fortuna) wielokrotnie nagradzane przez konsumentów i fachowców z branży budowlanej (m.in. Złoty Produkt, Perły Ceramiki, Produkt Przyjazny Architekturze).
Firma jest na etapie wprowadzania do swojej oferty płytek w wysokiej jakości druku cyfrowego.
Oferta Ceramiki Gres jest dostępna w bazie programu CAD Decor.