Kostka i płyty chodnikowe, płyty tarasowe, palisady

Polbruk
Polbruk S.A jest jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów kostki brukowej na terenie Polski, jest też posiadaczem najnowocześniejszych fabryk na terenie kraju. Od kilkunastu lat dostarcza kostkę brukową w szerokiej ofercie różnorakich wzorów, faktur, kolorów i wykończeń, przeznaczoną do aranżacji otoczenia domu dla klientów indywidualnych, jak i do szerokiego wykorzystania w przestrzeni publicznej. Oprócz tego firma zajmuje się produkcją płytek chodnikowych, krawężników, obrzeży, palisad, murków, ogrodzeń itp. Szeroka gama produktów gwarantuje znalezienie idealnego rozwiązania dla różnych przeznaczeń – w ofercie zarówno wyroby dekoracyjne, jak i uzupełniające.
Drugim ważnym czynnikiem przesądzającym o sukcesie firmy Polbruk, oprócz dużego zróżnicowania oferty, jest wysoka jakość i trwałość produktów. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych procesów produkcji firma ma pewność, że wszystkie jej produkty spełniają polskie i europejskie normy budowlane. Wyniki regularnie przeprowadzanych kontroli jakości w laboratoriach są potwierdzeniem trwałości i bezpieczeństwa eksploatacji oferowanych produktów, a dokument „Deklaracja Zgodności” poświadcza zgodność wyrobu z wymaganiami specyfikacji technicznych.
Polbruk stawia sobie za cel uczestnictwo w rozwiązywaniu ważnych problemów związanych z branżą w jakiej działa. Dlatego też chętnie promuje bezpieczne rozwiązania na drogach, np. rozdzielanie ciągów i pieszych i rowerowych, stosowanie przyjaznych najazdów przy przejściach dla pieszych oraz propaguje wykorzystywanie w przestrzeni publicznej płytek z fakturą rozpoznawalną przez osoby niewidome. Poza tym wspiera proces rewitalizacji miast, promując rozwiązania poprawiające funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę. W chwili obecnej kostka brukowa Polbruk jest dopełnieniem przestrzeni publicznej najbardziej reprezentacyjnych miejsc w wielu miastach Polski. Dopełnieniem działalności społecznej firmy jest wpieranie i motywowanie zdolnej młodzieży, poprzez prowadzenie dla studentów politechnik wykładów i prezentacji oraz oferowanie praktyk zawodowych najlepszym z nich.
Standardy produkcji firmy Polbruk zakładają działanie z poszanowaniem wartości ekologicznych –  co w praktyce zrealizowano obniżając do minimum poziom hałasu oraz ograniczając zużycie wody i energii w zakładach produkcyjnych.
Potwierdzeniem sukcesów Firmy są otrzymywane licznie nagrody i wyróżnienia.