Materiały budowlane, chemia budowlana, klej do płytek, fugi, silikon, hydroizolacja, izolacja tarasu

Kreisel
Kreisel obecny jest na polskim rynku chemii budowlanej od 1993 roku, obecnie posiada 6 zakładów produkcyjnych i własną kopalnię kruszyw i piasku. Firma posiada własne i współpracuje z zewnętrznymi laboratoriami, ma dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji w całym kraju. Kreisel został wielokrotnie nagrodzony i odznaczony (m.in. godło „Teraz Polska”, „Lider Rynku”i in.).
W katalogu produktów firmy m.in.: linia Export (produkty do przyklejania glazury, gresu i płyt kamiennych), środki gruntujące i ulepszające, izolacje wodochronne (Aquaszczel, Budoszczel i in.), podkłady podłogowe (szybka wylewka, zaprawa wyrównawcza, wylewka anhydrytowa), masy bitumiczne. Kolejne produkty to te, których przeznaczeniem jest naprawa betonu czy specjalna linia przeznaczona do renowacji (tynk renowacyjny, obrzutka renowacyjna, zaprawa renowacyjna, gładź renowacyjna) oraz zaprawy do systemów ociepleń.
Kreisel ma w ofercie również kleje do płytek (duży wybór), fugi i silikony (także fuga do klinkieru), tynki dekoracyjne, zaprawy murarskie (zaprawa do klinkieru, zaprawa termoizolacyjna i in.), zaprawy tynkarskie, produkty gipsowe i gładzie, środki zabezpieczające i czyszczące (do usuwania zabrudzeń z najróżniejszych powierzchni), systemy ociepleń ścian (produkty i niezbędne akcesoria do systemów ociepleń), materiały termoizolacyjne i farby (farba akrylowa, farba mineralna, farba lateksowa, farba nanotech, farba na rysy, farba legalizacyjna, farba silikonowa i farba silikatowa).

Kreisel jest też producentem maszyn budowlanych.