Materiały budowlane, chemia budowlana, klej do płytek, fugi, silikon, hydroizolacja, izolacja tarasu

Kerakoll

Kerakoll to istniejąca od ponad 40 lat marka z włoskimi korzeniami, obecnie mająca odbiorców na całym świecie. Kerakoll to nr 1 na świecie, jeśli chodzi o technologię GreenBuilding i promowanie budownictwa przyjaznego środowisku.

Firma ma też świetnie rozwinięty system doradztwa on-line oraz serwis techniczny.

Oferta Kerakoll to szeroko pojęte artykuły chemii budowlanej, pogrupowane ze względu na ich przeznaczenie.

Grupa pierwsza to produkty, które mają za zadanie przygotowanie podłoża: spoiwa i jastrychy mineralne, zaprawy wyrównawcze mineralne, zaprawy samopoziomujące mineralne, mineralne uszczelnienia do podłoży, organiczne uszczelnienia do podłoży. Do układania ceramiki i kamienia naturalnego producent oferuje: kleje mineralne, organiczne kleje mineralne, spoiny mineralne, spoiny organiczne oraz uszczelniacze organiczne. Ostatnia grupa produktów z linii do układania to produkty przeznaczone do układania parkietu i wykładzin elastycznych: organiczne kleje mineralne do parkietu, organiczne lakiery do parkietu, detergenty, środki ochronne i wosk do parkietu, materiały ścierne do parkietu oraz dodatki i akcesoria do układania parkietu.

Druga linia produktów Kerakoll (Linia Budowlana) to te przeznaczone do naprawy i ochrony: geozaprawy mineralne do monolitycznych napraw betonu, środki zabezpieczające i uszczelniające do naprawy betonu,  systemy iniekcji i łączenia konstrukcyjnego, mineralne zaprawy szpachlowe drobnoziarniste i bardzo drobnoziarniste, efektywne energetycznie mineralne systemy izolacji, mineralne farby elewacyjne i tynki, farby i wykończenia mineralne, naturalne wykończenia paroprzepuszczalne, mineralne systemy osuszające i impregnaty ochronne.